OFERTY PRACY

Pracownik działu Techniczno-Handlowego

Jesteśmy wiodącym producentem wentylatorów przemysłowych i sprężarek wywodzącym się z Niemiec. Jako lider w dostawie najwyższej jakości produktów mamy ugruntowaną pozycję na rynku i chęć do ciągłego rozwoju firmy! Przy tym pamiętamy, że sukces naszego przedsiębiorstwa zależy od współpracowników, którzy z zaangażowaniem i wspólną pracą budują pozytywny wizerunek firmy i dbają o niezawodność produktów. Wspieramy ich kwalifikacje specjalistyczne oraz przywiązujemy dużą uwagę do umiejętności społecznych.

Obecnie szukamy w naszej siedzibie w Chorzowie osoby na stanowisko Pracownika działu Techniczno-Handlowego.

Twoje zadania:

  • Wsparcie merytoryczne sprzedaży produktów lub usług firmy
  • Bieżąca współpraca z Produkt Managerami i handlowcami w terenie
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w organizacji
  • Czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji i kontaktów handlowych z klientami
  • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów
  • Planowanie, wdrożenie, koordynacja i kontrola wszystkich zadań związanych z projektem sprzedażowym

Twoje kwalifikacje:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie, co najmniej średnio-zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe; mile widziane wyższe techniczne z zakresu zarządzania projektem, inżynierii produkcji
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym programu Excel oraz MS Office,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność, umiejętność sprawnej analizy danych oraz ciągłe szukanie usprawnień
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Świadczenie urlopowe (wczasy pod gruszą)

Czy zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli tak, prześlij nam swoją aplikację (CV) do Ewy Madzio na a dres mailowy job@elektror.pl
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.