OFERTY PRACY

Serwisant wentylatorów przemysłowych

Jesteśmy wiodącym producentem wentylatorów przemysłowych i sprężarek wywodzącym się z Niemiec. Jako lider w dostawie najwyższej jakości produktów mamy ugruntowaną pozycję na rynku i chęć do ciągłego rozwoju firmy! Przy tym pamiętamy, że sukces naszego przedsiębiorstwa zależy od współpracowników, którzy z zaangażowaniem i wspólną pracą budują pozytywny wizerunek firmy i dbają o niezawodność produktów. Wspieramy ich kwalifikacje specjalistyczne oraz przywiązujemy dużą uwagę do umiejętności społecznych.

Obecnie szukamy w naszej siedzibie w Chorzowie osoby na stanowisko Serwisanta wentylatorów przemysłowych.

Twoje zadania:

  • Naprawa wentylatorów promieniowych i osiowych u klienta i w siedzibie firmy
  • Udział w rozruchach wentylatorów w miejscach instalacji
  • Wykonywanie prób końcowych wentylatorów w zakładzie produkcyjnym
  • Samodzielne diagnozowanie i analiza usterek i awarii urządzeń
  • Montaż wentylatorów przemysłowych i jego podzespołów

Twoje kwalifikacje:

  • Doświadczenie w montażu lub naprawie wentylatorów, silników, pomp, generatorów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym, wymagana komunikatywność
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane wykształcenie w kierunku mechanicznym, mechatronicznym lub elektrycznym
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych, dokumentacji technicznej
  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień montażu bloków łożyskowych, układów napędowych pasowych, sprzęgłowych
  • Uprawnienia na wózki widłowe (możliwość odbycia kursu w Firmie)
  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w delegacjach - wyjazdy serwisowe
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Świadczenie urlopowe (wczasy pod gruszą)

Czy zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli tak, prześlij nam swoją aplikację (CV) do Ewy Madzio na a dres mailowy job@elektror.pl
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.