Spawacz Konstrukcji Stalowych

Jesteśmy doświadczonym, dobrze rozwiniętym graczem na światowym rynku z ambitnym zespołem mającym chęci, strategię i środki, aby rosnąć w siłę w Polsce. Jesteśmy wywodzącym się z Niemiec wiodącym producentem wentylatorów przemysłowych i sprężarek. Dostarczamy szeroką gamę indywidualnych rozwiązań oraz niezwykle wysoki poziom jakości i niezawodnośći. Elektror airsystems jest na dobrej drodze pokazania swojej wiodącej pozycji jako dostawca kompleksowych rozwiązań związanych z ruchem powietrza. Spróbuj zostać częścią naszej historii sukcesu!

Obecnie szukamy w naszej siedzibie w Chorzowie osoby na stanowisko Spawacza Konstrukcji Stalowych.

Twoje zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG 135 na podstawie rysunków technicznych
  • Kontrola kluczowych wymiarów konstrukcyjnych wg rysunku technicznego

Twoje kwalifikacje:

  • Uprawnienia spawalnicze (aktualne) MAG 135
  • Umiejętność spawania metodą MAG 135 - stal czarna i nierdzewna
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie spawacza
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane uprawnienia TIG 141 oraz uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczego
  • wykształcenie min. zawodowe

Nasza oferta:

  • praca w systemie dwuzmianowym
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy
  • zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • świadczenie urlopowe (wczasy pod gruszą)

Czy zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli tak, prześlij nam swoją aplikację (CV) do Ewy Madzio na a dres mailowy job@elektror.pl
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.